Hakkımızda

İpeğin Zarafete Dokunuşu...

İpeğin zarafete dokunuşunu yaşamanız için her mevsimde, her yerde giyebileceğiniz şıklıkta çeşitli ürünlerimiz ile sizlere ipek kalitesini ulaştırmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Daha fazla ipek, daha fazla dokunuş… Siz müşterilerimizin zarafeti tatması daimi hedeflerimizdendir.

Misyonumuz

Her mevsim, her yerde giyilebilecek ipek ürünlerini kalite ve şıklık katarak sizlere ulaştırmak.

Neden Seven Kravat?

Hizmet politikamızın ilk kuralı olan müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile ürünlerimizde daima geliştirmeler uyguluyor ve sizlere şıklığın yanında yenilikleri de sağlamış oluyoruz.

“Yüzyıllardır İpek üretimi Çin’de özenle bir sır olarak saklı tutulmaktaydı ve ipekböcekçiliğinin ihraç edilmesi ölümle cezalandırılıyordu.Ancak iki Nesturi keşişinin 552’de Çin’den Bizans’a ipekböceğinin tohumunu kaçırmayı başarmalarından sonra, Küçük Asya’da VII. yy’ın ilk yıllarında ipekböceği yetiştirme işi gelişmişti.”

İpeğin yanında polyester, mikrofiber ve deri gibi diğer türde ürünler ile çeşitlilik sağlarken zevkinize ve taleplerinize hitap ederek gerek damatlıklarınıza şıklık katıyor, gerekse kışın sıcaklığınızı korumanız için giyiminize uygun tarzda ipek atkıları da üreterek bir çok ürün çeşidiyle sizlere hizmet sunmaya büyük bir mutluluk ile devam ediyoruz.

Fular
Mendil
Papyon
Kravat
Atkı
Erkek Fular

ve daha bir çok ürünü sizler için üretirken geliştirerek ipeği yaşamanız için çalışmayla devam ediyoruz…

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.